Про компанію

Дніпропетровський комбінат харчових концентратів: виробник натуральних і корисних продуктів харчування

Дніпропетровський комбінат харчових концентратів більше 75 років успішно працює в сфері виробництва натуральних і корисних продуктів харчування. На сьогоднішній день ми є одним з найбільших виробників вітчизняного ринку. Ми використовуємо тільки найкращу сировину і унікальні технології.

На нашому підприємстві випускається більше, ніж сто сімдесят різних найменувань продуктів здорового харчування, в основному представлених торгівельною маркою «Золоте Зерно». Основні групи нашої продукції — сухі сніданки, солодкі палички, солоні снеки, продукти швидкого приготування, кондитерські вироби і десерти.
Підприємство також випускає гранульовану розчинну каву, какао, напої з додаванням лікарських рослин, киселі.
Наші продукти здорового харчування також представлені такими торговими марками: «Салют», «Hit Snek», «Смачна забава», «Злаково», «Slasti», «Grano Dorado», «Тонус. Напої здоров’я ».

Швидко «завоювати ринок» і зайняти провідні позиції компанії допомогли головні переваги — натуральність всіх інгредієнтів, які використовуються в процесі виробництва, і висока якість самої продукції. Щорічно підприємство модернізується і закуповує удосконалені виробничі технологічні лінії. При цьому ми постійно стежимо за потребами ринку, розширюємо асортимент і представляємо актуальні оригінальні новинки. Все це дозволяє Дніпропетровському комбінату харчових концентратів бути виробником натуральних і корисних продуктів харчування високої якості, що підтверджується численними нагородами всеукраїнських та міжнародних конкурсів.