UA | EN | RU

6 кращих сортів кави з 3 континентів

Кава з 3 континентів

У світі існує неймовірна кількість сортів кави. Вони відрізняються за складом, смаком, ароматом. Ці якості в першу чергу залежать від типу кавових дерев та місця їх зростання.

Характеристики сортів

Кавових дерев, що дають зерна для улюбленого багатьма напою, більше 90 видів. Але основних всього 3:

  • арабіка (Coffea Arabica), або аравійська кава;
  • робуста (Coffea Canephora), або конголезька кава;
  • ліберіка (Coffea Liberica), або ліберійська кава.

Зерна арабіки кращої якості, в них менше кофеїну, але більше ефірних олій, тому така кава більш ароматна, в її смаку відчувається кислинка. У робусті більше кофеїну, тому її смак гіркуватий, а міцність чашечки напою з цього сорту набагато вища. Зерна в основному використовують для приготування сумішей і розчинної кави, в чистому ж вигляді – вкрай рідко. Приблизно так само застосовується ліберика.

Кава з 3 континентів

 

У світових масштабах виробляється приблизно 70% арабіки та біля 30% робусти, відсоток ліберики незначний. На сьогодні кава вирощується в більш ніж 70 країнах. Основні регіони – Центральна і Латинська Америка, Азія та Африка.

На смакоароматичні властивості того чи іншого виду кави впливають кліматичні умови та типи ґрунтів країн, в яких він вирощується. Значення мають висота плантації над рівнем моря, кількість застосовуваних добрив, способи збору врожаю та обробки кавових зерен, умови зберігання і обсмажування.

Країни-виробники

Батьківщина арабіки – савани і високогір’я Ефіопії. Саме тут вперше були вирощені кавові дерева. Зерна найкращої якості збирають з тих, що ростуть на висоті 800-1800 метрів над рівнем моря. Каву з Ефіопії цінують за терпкість, а також властиві її смаку відтінки лісових ягід, фруктів та різних спецій.

Кращу в світі арабіку вирощують в Колумбії. Ця країна – один з найбільших кавових виробників і постачає до 15% світових обсягів кави. Сорт Columbia Supremo – один з кращих в світі, для його створення використовуються тільки великі та рівні зерна. У його смаку відчуваються лимонна кислинка, карамель і какао, а запах характеризують легкі фруктові нотки.

Кава з 3 континентів

 

Близько 35% світового обсягу кави постачає Бразилія. Тут вирощуються і арабіка, і робуста. Бразильська арабіка має більш простий, позбавлений характерних особливостей смак. Однак це не заважає їй бути одним з найбільш популярних сортів на планеті. Робуста, що вирощується в країні, дуже якісна, її часто використовують для приготування еспрессо. Бразилія поставляє всі види кавової продукції: зелені і обсмажені зерна, мелену, розчинну, гранульований кави і т. ін.

Робуста була вперше виявлена в Конго (Центральна Африка). Комфортна для вирощування таких дерев висота – 800 метрів над рівнем моря. Тому кращі сорти робусти – з прибережних районів Африки та Азії.

Один з найвідоміших африканських виробників якісних сортів кави – Камерун. Тут, як і в Бразилії, вирощуються і арабіка, і робуста в співвідношенні 30 до 70 відсотків. Експерти вважають камерунську робусту кращої в Африці. Її часто використовують в якості моносорту. Аромат такої кави вабить фруктовими нотками, смак – м’який, з ледь відчутною кислинкою, відтінками шоколаду та ванілі.

Якщо переміститися в Азію, то варто звернути увагу на В’єтнам. Ця країна на сьогоднішній день займає друге місце серед виробників кави. В’єтнамська робуста не має будь-яких особливих якостей, тому прекрасно підходить для створення сумішей. Її нейтральність дозволяє широко варіювати міцність, смак і аромат кінцевого продукту.

Кава з 3 континентів

Індійська робуста вважається однією з кращих в світі. Її смак рівний, м’який, аромат – приємний, не надто яскраво виражений, в ньому можна вловити нотки шоколаду або спецій. Часто використовується для створення блендів, забезпечуючи їм кислинку та гірчинку.

Кава від ТМ Grano Dorado

Ми використовуємо тільки високоякісну сировину при виробництві власних видів кави. У нас, як і в будь-якій іншій компанії, свої секрети змішування сортів і створення унікальних смаків.

Назва

Тип

сорт

Країна

Columbia Supremo

В зернах

100% арабіка

Колумбія

Premium

Мелена

100% арабіка

Бразилія, Колумбія, Ефіопія

Original

В зернах, мелена

50% арабіки, 50% робусти

Бразилія, В’єтнам, Індія, Камерун, Ефіопія

Espresso

В зернах, мелена

20% арабіки, 80% робусти

Бразилія, В’єтнам, Камерун

Gold

Гранульована

25% арабіки, 75% робусти

Бразилія, В’єтнам, Камерун

Classic

Гранульована

100% робуста

В’єтнам, Камерун

Моносорти – для тих, хто хоче відчути чистий смак кави певного виду. Бленди відрізняються різним ступенем насиченості, кожен має свої особливі характеристики смаку та аромату. Варто спробувати всі види, аби обрати улюблений.

23.01.2019