UA | EN | RU

«Добрий знак» — на 6 напоях виробництва ДКХК!

Чудова новина та неймовірна радість для нас та вас, наші любі споживачі!

Якість та безпечність 6 наших продуктів перевірено «Добрим знаком». Це напої здоров’я ТМ «Тонус» «Золотий корінь» та «З чорницею», а також кавовий напій «Дніпро» у пачках по 90 і 50 грамів.

«Добрий знак» — це незалежна система контролю якості та безпеки продуктів харчування. Одна з місій проєкту — формування в українському суспільстві культури свідомого споживання. Тобто люди повинні обирати для себе лише те, що корисно. Але асортимент майже будь-яких товарів надто великий. Аби спростити споживачам вибір та звернути їхню увагу на якісні продукти і був створений «Добрий знак».

За 4 роки існування проекту його спеціалісти перевірили чимало продуктів харчування. Якість тих, що отримали «Добрий знак», перевірено у європейських лабораторіях. Ми щасливі та дуже пишаємося тим, що також пройшли перевірки незалежних експертів та долучилися до родини товарів, які отримали «Добрий знак».

Якщо ви ще не спробували наші продукти ТМ «Тонус» та «Дніпро», пропонуємо вам це обов’язково зробити! Адже якісні продукти — запорука здоров’я вашого організму!

25.06.2019