UA | EN | RU

«Зірка якості» та «Лідер галузі»: ми отримали визнання у 2019 році!

Приємно, коли тебе цінують і твої досягнення визнають. Ми пишаємося тим, що в 2019 році знову потрапили до Національного рейтингу якості товарів і послуг «Зірка якості» та отримали звання «Краще підприємство країни»!

Рейтинг складається на підставі фінансово-економічних показників підприємств України, що подані у обов’язковій фінансовій звітності. Це забезпечує прозорість результатів та унеможливлює вплив зовнішніх чинників. Мета складання рейтингу – визначити і показати суспільству справжніх лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг, сприяти суспільному визнанню підприємств.

Для наших клієнтів та партнерів «Зірка якості» свідчитиме про те, що вони купують якісні товари від надійного виробника. Ця нагорода підтверджує, що Дніпропетровський комбінат харчових концентратів зробив значний внесок у розвиток економіки України.

Отримання звання «Краще підприємство країни» 2019 року – заслуга всього колективу ДКХК. Це стало можливим завдяки плідній та сумлінній праці керівництва та всіх фахівців компанії. Ми як професіонали допомагаємо розбудовувати економіку Україна, аби наша країна посіла гідне місце серед інших.

В 2019 році ми також потрапили до Національного бізнес-рейтингу, що демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності та географією роботи. Національний бізнес-рейтинг – представництво Міжнародного Союзу, що об’єднує оргкомітеті національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії і визначає міжнародні принципи рейтингування.

Лідер галузі 2019

Дніпропетровський комбінат харчових концентратів вкотре отримав звання «Лідер галузі». Це означає, що ми досягли значних фінансових успіхів, здобули довіру партнерів та споживачів. Медаль «Лідер галузі 2019» – знак успіху, що підтверджує ефективність ведення бізнесу та прагнення до високих стандартів галузі.

Дякуємо експертам, колегам та особливо – нашим споживачам за визнання і довіру. Обіцяємо і надалі підтримувати високі стандарти якості виробництва та ведення бізнесу в Україні!

13.12.2019